Ik wil informatie over

Contact

Bedankt voor uw interesse in De Dubbeldam Groep. Wij houden u via social media op de hoogte van onze ontwikkelingen en verwelkomen u graag als klant. In het kader van de AVG verwijzen u naar onze privacyverklaring.

Meer weten over de Dubbeldam Groep?

Bekijk dan de pagina Over Dubbeldam Groep of de pagina Organisatiestructuur.

Dubbeldam Schade Schelluinen
1/10

Contactgegevens:

A.A.S. Dubbeldam Schade Hardinxveld-Giessendam

Rivierdijk 638
3371 EE Hardinxveld-Giessendam

TEL. +31 (0)184 616 455
E-MAIL hardinxveld@dubbeldamschade.nl

     


A.A.S. Dubbeldam Schade Papendrecht

Geulweg 5
3356 LB Papendrecht

TEL. 078 615 1011
E-MAIL papendrecht@dubbeldamschade.nl

     

A.A.S. Dubbeldam Schade Dordrecht

Cornelis Lelystraat 11
3316 ET Dordrecht

TEL. 078 617 7177
E-MAIL dordrecht@dubbeldamschade.nl

     

Dubbeldam Schade Schelluinen

Griendweg 100
4209 DB Schelluinen

TEL. +31 (0)184 612 264
E-MAIL schelluinen@dubbeldamschade.nl

     

Dubbeldam Schade Zwijndrecht

Gildenweg 10
3334 KC Zwijndrecht

TEL. +31 (0)78 610 0777
E-MAIL zwijndrecht@dubbeldamschade.nl

     


Dubbeldam Schade Maasdijk

Transportweg 7
2676 LM Maasdijk

TEL. +31 (0)85 487 4230
E-MAIL maasdijk@dubbeldamschade.nl

     

Dubbeldam Truck & Bus

Postbus 1199
3330 CD Zwijndrecht

TEL. +31 (0)85 487 4215
E-MAIL bus@dubbeldamschade.nl

     

Dubbeldam Carrosserie

Mandenmakersstraat 6
3334 KE Zwijndrecht

TEL. +31 (0)78 610 0333
E-MAIL carrosserie@dubbeldamgroep.nl

Dubbeldam Special Coatings

Avelingen-West 6
4202 MS Gorinchem

TEL. +31 (0)85 484 3990
E-MAIL martin@metagro.nl

Bergings Centrale Drechtsteden

Rijksstraatweg 92
3316 EH Dordrecht

TEL. +31 (0)78 618 3378
E-MAIL info@bergingscentraledrechtsteden.nl

     

A.A.S. Schadeherstel Forepark

Weser 8
2491 DE Den Haag

TEL. +31 (0)70 301 9336
E-MAIL info@aasforepark.nl

Zreclame

Griendweg 100
4209 DB Schelluinen

TEL. +31 (0)184 631 800
E-MAIL info@zreclame.nu

Metagro Cabins

Rietweg 5
4209 DA Schelluinen

TEL. +31 (0)85 484 3900
E-MAIL info@metagro.nl

Metagro Special Coatings

Rietweg 5
4209 DA Schelluinen

TEL. +31 (0)85 484 3970
E-MAIL info@metagrosc.nl

Metagro Plaatbewerking

Rietweg 5 - Loopdeur 7
4209 DA Schelluinen

TEL. +31 (0)85 484 3960 
E-MAIL info@metagroplaatbewerking.nl

Metagro Parts

Rietweg 5
4209 DA Schelluinen

TEL. +31 (0)184 601 688 
E-MAIL info@metagroparts.nl